Дві весни з різницею у 36 років: на Черкащині згадали катастрофу на ЧАЕС

Весною 1986 року світ сколихнула страшна техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчуваємо і донині. 36 років потому окупанти знов наражають кожного з нас на ядерну небезпеку. Історичні паралелі та страшні події катастрофи в Чорнобилі пригадали в Черкасах. 

36 років потому російські окупанти знову наражають кожного з нас на ядерну небезпеку. Історичні паралелі та страшні події катастрофи в Чорнобилі пригадали в Черкасах.

– Ми всі розуміємо, що було б, аби тисячі героїв у 1986 році не взялись приборкувати ядерну стихію ціною свого здоров’я та життя, – відзначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Масштаби тієї аварії були б зовсім інші, ще трагічніші. Так само завдяки мужності колективу Чорнобильської АЕС і нашим захисникам вдалось уникнути нової трагедії вже у 2022 році. Коли російські війська захопили станцію та влаштовували «ядерний терор».

Нині на обліку в органах соціального захисту населення області перебувають понад 86 тисяч осіб, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всі вони отримують належний соціальних захист.