ДЯКУЄМО ЗА НАУКУ!

Невпинно плине час. Два роки навчання у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті збігли, мов мить. Але все життя згадуватимуться веселі і цікаві уроки, щирість і турбота вчителів, перший урок, перший страх, хвилювання... І кожен з нас пережив це по-своєму.

За цей час ми отримали не тільки море задоволення, а й здобули найважливіше в житті — професію. Та не всім це вдалося, бо лише старанні і наполегливі учні можуть досягти бажаної мети.

Отримані знання, яких досить багато, служитимуть кожному з нас вірними орієнтирами і помічниками. Під час цих коротких, але насичених двох років, у багатьох з нас змінилося світосприйняття: ми почали чіткіше бачити і розуміти сенс нашого існування в суспільстві, стали наполегливішими у подоланні труднощів.

Та, на жаль, і щасливі уроки навчання у комбінаті закінчилися, і ми із сумом згадуємо про час прощання зі своїми вчителями та друзями. Щиро вдячні дирекції міжшкільного навчально-виробничого комбінату: Олексію Івановичу Габелку, Ігорю Миколайовичу Крещенку, вчителям Борису Семеновичу Висоті, Сергію Миколайовичу Музиці, Івану Павловичу Меркотану, Аллі Вадимівні Плахотнік, Володимиру Івановичу Музиці, а також інструкторам Олександру Прокоповичу Корнієнку, Володимиру Анатолійовичу Кучерявому, Олексію Михайловичу Тулуману, Віктору Анатолійовичу Товстоноженку, техпрацівникам, всім працівникам закладу за зразково організоване навчання, цікаві уроки і отриманні необхідні та зразкові знання. Бажаємо всім вам старанних і вихованих учнів. Друзям бажаємо успішного закінчення навчання в комбінаті. А майбутнім учням — завзяття у здобутті професії і побажати нашій рідній Україні процвітання.

З повагою учні-випускники 2013—2015 навчального року.