Дякуємо за вашу любов до нашого видання!

Листи до редакції

     Здавалося, у нинішній  час онлайн-спілкування та електронних меседжів листи, які приносить листоноша, стали такою рідкістю… Та все ж, зізнаємося: як приємно розкривати невеличкий конвертик, виймати аркуш паперу, на якому викладені думки, цікаві історії з життя, пропозиції чи слова вдячності наших читачів.

    Березень та квітень, коли «Шполяночка+» святкувала свій перший невеличкий ювілей, стали дуже щедрими на такі листи до нашої редакції. І нам хочеться подякувати усім  вам, дорогі наші дописувачі,  за те, що не залишаєтесь байдужими до нашого видання, що з нетерпінням чекаєте «Шполяночку+», читаєте її, за добрі слова на адресу нашої редакції, за любов і повагу, за вашу відданість нашій газеті впродовж багатьох років.

    «Шановні працівники редакції газети «Шполяночка+»! Мені довелося звернутися до вас, як до останньої інстанції, аби ви допомогли вирішити мою проблему, бо я вже була у відчаї і не знала, де шукати справедливості (йдеться про публікацію «Як працівник РДА кума обікрав» №13, від 30 березня 2017 року — ред.).

      Дуже вдячна вам за те, що поставилися до моєї проблеми з таким розумінням. Здається, справа зрушилась із мертвої точки. Після вашої публікації мене запросив до себе начальник управління соціального захисту РДА Анатолій Ракітін, уважно вислухав і посприяв, аби частину боргу, який ніяк не віддавав мені кум мого сина і його підлеглий, я таки отримала. Не став осторонь цієї проблеми і допоміг у її вирішенні  й  консультант з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їхніх сімей на території м.Шпола Сергій Кепша. Тому висловлюю і вам, і усім, хто допоміг мені, щиру материнську вдячність!»

       З повагою, мати загиблого в АТО Олександра Кондратюка - Ольга Кондратюк

 

     «…Добрий день, редакція «Шполяночки+»! Пише вам пенсіонер, ветеран праці зі Шполи. Висловлюю щиру вдячність вам за політичні, соціальні і культурно-освітні статті, які висвітлюють життя міста та району…Я читаю їх усі і дійшов висновку, що все ви пишете справедливо. Читаючи «Шполяночку+», люди правильно  зрозуміли, хто повинен бути при владі, щоб наше місто ставало ще кращим…Сподіваюсь, ваші журналісти ще не раз порадують нас такими цікавими статтями…»

                                                                      В’ячеслав Коцюрба, м.Шпола

 

       «… П’ятиріччя — це дитячий вік… Але, незважаючи на «малолітство», ви взяли правильний курс, на відміну від «маститих ювілярів пенсійного віку», у яких слово розходиться з ділом, які пишуть одне, а думають інше…

Бажаю вам, щоб ви завжди залишалися господарями своїх слів…Так тримати!!!»                     

                                 Ваш постійний читач Григорій Підвалихата, с.Лип’янка

 

 «…Усіх працівників редакції газети «Шполяночка+» вітаю з першим ювілеєм! Люблю вашу газету, читаю ваші сміливі, чесні і правдиві публікації. Хай вам щастить!»

                                                                               Ганна Цимбалюк, с.Матусів

 

«Шановні і дорогі творці нашої улюбленої «Шполяночки+»! Щиро вітаю вас із першим п’ятиріччям!

Гарно! Цікаво! Захопливо! І на всі смаки! Так тримати! Ще більших вам успіхів! Добробуту і мирного неба над Україною!»

                           Ваша щира прихильниця, Людмила Рінкевич, с. Кримки

 

«Хочу через газету подякувати директорові ПП «Метроагрофірма» Ігорю Постернаку, що ми всі, власники земельних паїв с. Станіславчик, маємо змогу отримувати «Шполяночку+» і читати свою улюблену газету. Щоправда, до нашого села вона надходить із запізненням, одержуємо ми її аж у суботу, але це не біда. Спати ніхто не лягає ,доки не перечитаємо її.

Щиро вам вдячні!»

                                                                        Наталія Борона, с. Станіславчик