Європейське містечко зусиллями кожного з нас

На очах Шпола перевтілюється на світле і чисте місто, де вже який тиждень триває наведення благоустрою. Долучаються до робіт не лише працівники комунальних служб, а й підприємств та установ, пересічні жителі. Минулої п’ятниці сприятлива погода сама вимагала від кожного вийти і попрацювати на благо рідного міста. Працівники виконавчого органу Шполянської міської ради й центру безоплатної первинної юридичної допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола, розділившись на окремі бригади, виконали цілий ряд робіт: пофарбували залізні огорожі та конструкції, що перекривають рух транспорту в центральній частині міста, посадили дерева та прибрали територію поблизу річки Шполки.

— 16 квітня вся Україна відзначатиме День навколишнього середовища. І сьогодні, за тиждень до цієї дати, зроблено ще один крок для покращення стану довкілля у Шполі, — наголошує міський голова Сергій Кравченко. — Маю надію, що 16 квітня кожен містянин також долучиться до покращення та збереження природи. Дехто відмовиться від поїздки в транспорті, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище Шполи кращим і надалі пам’ятатимемо про його охорону та збереження.

Під час суботника на прибраній ділянці по вулиці Соборній (навпроти райсуду) було висаджено 36 лип і 23 берези.

У цей час десять громадських активістів на чолі із шполянином Олексієм Піроговим ретельно прибрали від сміття територію скверу біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Ця акція проводиться традиційно з 2004 року.

Благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів. Тому виконавчий орган міської ради закликає всіх містян 16 квітня в День навколишнього середовища долучитися до акції з наведення чистоти в місті й прибрати у власному дворі. Разом, спільними зусиллями, зробимо Шполу чистішою!

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).