Нагороджені в День бійця територіальної оборони

5 жовтня в Смілянському районі на стрілецькому полігоні було проведено святкові заходи знагоди Дня бійця територіальної оборони. У заході брали участь військовослужбовці Шполянського, Смілянського, Камянського та Городищенського районів.

До присутніх звернувся начальник територіальної оборони Смілянського району, який пояснив, що в Україні  з метою підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у військовий час створено підрозділи територіальної оборони.

Відтепер 7 жовтня у нашій державі буде відзначатися День бійця територіальної оборони з метою популяризації та підняття престижу сил територіальної оборони.

Під виконання Державного ГімнуУкраїни відбулася церемонія підняття Державного Прапору України. Протягом дня з бійцями територіальної оборони було проведено теоретичні заняття з несення служби на блок-постах, охорони важливих об’єктів,  інструктаж з поводження зі зброєю та проведено практичні стрільби зі стрілецької зброї.

Наказом ТВО військового комісара Шполянського районного військового комісаріату підполковника Сергія Кільченка військовослужбовці підрозділів територіальної оборони Шполянського району лейтенант запасу Іван Острик, старший сержант запасу Вадим Масякін, сержант запасу Василь Мандебура, молодший сержант запасу Володимир Слабошпицькийц та солдат запасу Роман Порубенко були нагороджені грамотами та відзнаками.

Слава Україні! Героям Слава!

Юрій ГЛАДЕНКО