ФК «ЛНЗ-Лебедин» достроково став чемпіоном Черкащини

ВІТАЄМО!

22 жовтня футболісти «ЛНЗ-Лебедин» провели в Умані найважливіший для себе матч нинішнього сезону. Перемога в протистоянні з найближчим переслідувачем ФК «Уманьферммаш» давала змогу нашим футболістам за 3 тури до завершення чемпіонату стати чемпіоном Черкащини. Це складне завдання виявилося футболістам «ЛНЗ-Лебедин» під силу.

Гра розпочалася з активних атак «ЛНЗ-Лебедин» і вже на 7-ій хвилині Антон Вакуленко відкриває рахунок — 1:0. Хід гри повністю перебуває під контролем лебединців, але в одній з небагаточисельних контратак господарі зрівнюють рахунок — 1:1. У першій половині зустрічі наші нападники не використали декілька слушних нагод для взяття воріт суперника.

У другій половині матчу «ЛНЗ-Лебедин» атакує ворота «Уманьферммашу», але наших гравців знову підводить реалізація слушних моментів. Наприкінці поєдинку, який невпинно наближався до завершення, вболівальники були впевнені, що матч так і завершиться з нічийним рахунком. Проте зовсім іншої думки були наші футболісти — на 90-ій хвилині матчу вони розпочали стрімку атаку на ворота уманчан. Артем Охременко, перебуваючи з м’ячем, помітив у штрафному майданчику Андрія Колодяжного і віддав йому чудовий пас. Останній чітким ударом забиває переможний гол.

Слід зазначити, що в нинішньому чемпіонаті футболісти «ЛНЗ-Лебедин» залишаються єдиною командою, яка не програла жодної гри — в їхньому активі 18 перемог та 3 нічиї. Чемпіонство в нинішньому сезоні стало третім титулом за 11-річну історію команди. Також ФК «ЛНЗ-Лебедин» здобував золоті нагороди в 2009 та 2011 роках. Ще по двічі футболісти здобували срібні та бронзові нагороди.