ФК «ЛНЗ» розгромно перемагає у першому домашньому матчі

Перший матч на Черкаси-Арені обіцяв бути досить видовищним. ФК «ЛНЗ» протистояли знайомі суперники – АСФК "Київ”.

Перші хвилини матчу були напруженими. Команди обмінялись небезпечними моментами біля воріт одна-одної, а на третій хвилині був небезпечний удар від Насонова, але голкіпер киян перевів м’яч на кутовий. А ще за три хвилини подібний момент створили й гості. Проте вже на 18 хвилині з подачі Галенка, Сторчоус відкриває рахунок у матчі. Після цього на полі створювала моменти лише одна команда – “ЛНЗ”.  На 29 хвилині відзначитися вдається й самому Галенку. Під кінець тайму дублем відзначився Олександр Насонов. По завершення першого тайму рахунок був вже розгромливим – 4:0. Залишок гри “ЛНЗ” домінував над суперником, проте голів більше не забив.