ФК «ЛНЗ» впевнено перемагає «Любомир»

Заключна гра року на «Черкаси-Арені» видалася динамічною та цікавою. Перший тайм був повністю за «ЛНЗ», але довго забити нашій команді не вдавалось. Хоча більшість часу команди проводили саме на половині гостей. І вже під кінець тайму після фолу в штрафній на Норенкова рефері призначає пенальті. Його вдало реалізує Іван Бобко.

Як результат, на перерву «ЛНЗ» йде з мінімальною перевагою.

Другий тайм розпочався не менш жваво, ніж перший. Проте голу довго чекати не довелось. На 49 хвилині дебютним голом відзначається Максим Лопирьонок. А ще за 10 хвилин Денис Норенков робить рахунок просто розгромним – 3:0. Залишок тайму пройшов біля воріт «Любомира». Могли відзначатися Галенко та Тищенко, проте любомирівців рятувала то поперечка, то голкіпер. Тому рахунок лишився незмінним — переконлива перемога «ЛНЗ» у останній грі чемпіонату в 2021 році.