ФК «Скотареве» у лідерах любительської футбольної ліги групи А

27 липня ФК «Скотареве» провели завершальний тур на домашньому футбольному полі проти районної команди «ЛНЗ».

Прагнучи здобути перемогу обома командами, матч пройшов напруженою та емоційною. Перші відкрили рахунок господарі поля, але згодом пропустили два голи в свої ворота.

У другому таймі футболісти ФК «Скотареве» перехопили ініціативу, відповівши суперникам двома голами. Але, на жаль, перевагу втримати не вдалося і на останніх хвилинах пропустили гол у свої ворота, завершивши матч сьомого туру з рахунком 3:3.

Отже, за результатами першого та другого кола регіональної любительської футбольної ліги ФК «Скотареве» провели 6 ігор. З них 5 переможних (одна технічна) та 1 нічия. Команда зупинилась на першому місці в турнірній таблиці групи А.

Наступний етап футбольної ліги — чвертьфінали, які розпочнуться 10 серпня. Наші футболісти зустрінуться з командою групи Б, яка зайняла 4 місце в турнірній таблиці.