Гарний настрій — від «Магії краси»

У кожної із нас, жінок, є свої дуже різнопланові мрії.

Але поміж іншого,  тема краси для нас, незалежно від віку чи соціального статусу, завжди залишатиметься актуальною, адже кожна  жінка  мріє  виглядати  молодою, привабливою, доглянутою.   

Такі ж мрії мала і шполянка Оксана Поліщук. Щоправда, мріяла вона… дарувати цю красу усім нам.  І йшла назустріч  своїй мрії впевнено і наполегливо.

Сьогодні пані Оксана  має косметологічний кабінет, у стінах якого і відбуваються для жінок  магічні перетворення…

Саме на цю тему  напередодні  свят «Шполяночка+»   вирішила поспілкуватися з господаркою косметичного кабінету «Магія краси» Оксаною Поліщук.

  —   Пані Оксано, знаю, що відкрити косметичний  кабінет для Вас було давньою мрією. Як  Ви втілювали її в життя?

  — Так, про цю роботу я мріяла ще з юності. Відчувала, що косметологія — це моє покликання. І йшла до своєї мрії маленькими кроками. Здобула медичну освіту, закінчила Європейську бьюті бізнес-школу «Космотренд».   Проходила практику в косметологічних клініках  столиці. Багато читала, спілкувалась зі своїми колегами-косметологами із різних міст України, із задоволенням роблю це і зараз.

  Але без підтримки своєї сім’ї, насамперед моїх батьків, чоловіка, які допомагали  мені реалізовувати її, я, звичайно ж, не змогла б втілити задумане в життя. Це дуже важливо.

  —  Сьогодні сучасна медицина і косметологія зокрема пропонує безліч косметичних засобів і процедур для жінок. Що ж пропонуєте шполянським жінкам  Ви?

  — Я практикую процедури класичної  та апартної косметології  —гіпсові, альгінатні маски для обличчя, пілінги, механічну, хімічну, ультразвукову чистки, також  лікувальний та апаратний масажі, проводжу мезотерапію, біоревіталізацію, мікронідлінг, депіляцію воском, шугарінг (депіляцію за допомогою цукрової пасти).

   — Кажуть, на візитах до косметолога не варто економити, щоб потім не шкодувати про це. А з якого віку вже можна відвідувати косметологічний кабінет?

  — Звичайно, краще регулярно робити певні недорогі профілактичні процедури, зволоження й очищення шкіри, підтримувати її тонус,  аби згодом не вдаватися до радикальних заходів. А відвідувати косметолога потрібно вже з підліткового віку, коли зазвичай шкіра потребує догляду професіоналів. А далі  — для кожного віку свої процедури: очищення, зволоження, живлення. Жінки із задоволенням відвідують кабінет напередодні святкових подій, щоб на важливому заході  виглядати свіжою і привабливою. Рекомендації з догляду  за шкірою  я даю кожній своїй клієнтці.

  —  Ви згадали про очищення. Це, мабуть, найперша процедура, з якої слід починати… А чим відрізняються механічна і ультразвукова чистки?

 — Механічна чистка обличчя вважається найбільш дієвою косметичною процедурою у боротьбі за ідеальну шкіру. Якщо на обличчі є розширені пори, чорні крапки або вугри, вона є кардинальним методом, який краще всього підходить для лікування такого висипу. У ході процедури відбувається глибоке  очищення шкірного покриву від мертвих клітин і бруду за допомогою спеціального ситечка і ложечки .

  Ультразвукова чистка підходить для будь-якого типу шкіри. Коли на шкірний покрив починає діяти ультразвук і викликає мікровібрації, температура цієї ділянки підвищується. Це і дозволяє видалити забруднення. Боятися такої косметичної процедури не варто, адже вона не тільки безболісна, але й не завдає шкоди здоров’ю.

  Ультразвукова чистка допомагає очистити пори від забруднень, поліпшити антисептичні властивості шкіри, кровообіг. Вона освіжає шкіру, вирівнює її тон, освітлює пігментні плями. Також чистка знімає набряки і звужує пори, активізує регенерацію тканин і робить менш помітними шрами, що залишилися після прищів.

  Та крім цих є ще багато  програм догляду за обличчям, про які я розповідаю своїм клієнтам, і ми разом обираємо найприйнятніші для них.

   —   Сьогодні на ринку косметики — безліч косметичних засобів. Яким віддаєте перевагу Ви?

  —Я працюю на професійній косметиці. Це надійні, перевірені часом виробники, продукція яких довела свої  безпеку та ефективність. Зокрема такій як Dr.Kraut,Verdeoasi, Dermadgenetic,Clinicea. Завдання косметолога — правильно підібрати косметику по типу шкіри. І до кожної своєї клієнтки я підходжу індивідуально.

  —   Як Ви ставитесь до вислову, що кожна жінка повинна полюбити себе, і тоді  вона довго залишатиметься красивою?

  — Любов до себе починається тоді, коли ви включили всередині себе світло, тепло і живу енергію. Коли ви сприймаєте свої роки як подарунок, бо кожен вік по своєму чудовий, незалежно 20 тобі чи 60. Коли  щоранку, прокинувшись, поглядаючи у дзеркало,  посміхаєтесь собі — це запорука гарного настрою на цілий день.

Коли ж мої клієнтки виходять із косметологічного кабінету із гарним настроєм, я почуваюсь щасливою разом із ними.

                                                                 Спілкувалась Лариса Бачинська

 

               Класична та апаратна косметологія

Чистки обличчя: механічна, хімічна, ультразвукова

Пілінги; омолоджувальний та лікувальний масаж обличчя

Великий асортимент масок

Експрес-догляд напередодні урочистих подій

SPA-процедури

Програми догляду за обличчям

Мезотерапія

Біоревіталізація

Мікронідлінг

Массаж апаратний вакуумно-роликовий(лікувальний, антицелюлітний)

Депіляція воском;  шугарінг

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Працюємо на професійній косметиці.

Тел.: (068) 991-75-10