Про потреби черкаських спортсменів інформуватимуть публічно

Таке завдання дав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Бюджетного фінансування для участі спортсменів у змаганнях повсякчас бракує. Особливо, коли йдеться про міжнародні. За словами очільника області, багато підприємців готові підтримувати спортсменів. Однак нарікають: часто не знають, кому і яка потрібна допомога.

— Тому слід анонсувати, котрий зі спортсменів братиме участь в яких змаганнях і що для цього потребує, — зауважив Юрій Ткаченко.

— Приміром, на сайті адміністрації постійно оновлювати цю інформацію. Спершу оцінюємо можливості обласного та місцевих бюджетів, а потім дивимося, якої суми бракує. Мені підприємці на зустрічах говорять, що готові допомагати, але просто непоінформовані.

Потрібно сконцентрувати зусилля на перспективні види спорту, підготувати характеристики наших іменитих спортсменів і реквізити для допомоги. Бо їхні перемоги — це здобутки нашої області.

На Черкащині працюють 43 дитячо-юнацьких спортивних школи. Там займаються понад 12 тисяч вихованців 87 видами спорту. Також у ДЮСШ культивують 16 неолімпійських видів спорту, які опановують 1320 учнів.