Останні дзвоники пролуналив навчальних закладах Шполянщини

Для 244-х випускників 11-х класів і 351-го дев’ятикласника пролунав минулої п’ятниці останній дзвінок у школах. Рівно половина з цієї кількості одинадцятикласників і 145 випускників 9-х класів — міські учні.

Переможці отримали сертифікат на поїздку до Батуринавід Групи компаній «ЛНЗ»

Невеликий учнівсько-педагогічний колектив Лебединського НВК №3, де директорує енергійний і активний громадський діяч Шполянщини Сергій Осаула, також відзначив свято останнього дзвінка у теплому і дружньому колі, а що особливо вражає — тут панує незвичайний дух українства, патріотизму і любові до рідного краю. Саме у такому середовищі мають виховуватися всі українські діти, Лебединська школа у цьому може слугувати яскравим прикладом, незважаючи на малочисельний колектив. Цього року випускників-дев’ятикласників у цій школі — 8.

Сергій Олександрович вручив багатьом учням грамоти за досягнення у навчанні, спорті та мистецтві, а козацький рій «Гайдамаки» продемонстрували свій показовий виступ із патріотичної гри «Джура». Присутній на заході депутат районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Струк передав від депутата обласної ради Анатолія Ткаченка переможцям районного етапу «Джури» сертифікат на поїздку юних лебединських патріотів до Батурина — гетьманської столиці за часів Івана Мазепи.

Наталія СТОРЧАК.

За будь-яких життєвих обставин залишатися в житті добрими і порядними людьми

Путівки в доросле життя отримали і шестеро випускників Лозуватської школи. Для них на святі останнього дзвінка лунали слова вітань директора школи Яни Рябокінь, яка побажала випускникам вступити до омріяних ними вишів, а решті учням школи — гарного і змістовного відпочинку на літніх канікулах; сільського голови Станіслава Бойка, котрий закликав усіх лозуватських дітей пишатися своєю школою і гордо нести звання громадянина свого села; маленьких першачків, у яких попереду довга дорога Країною знань.

Разом зі своїм класним керівником Тетяною Олександрівною Кущенко випускники пройшли почесне коло вдячності, за доброю традицією стали на намальовану на асфальті підкову щастя, яка обов’язково принесе удачу в майбутньому житті.

Як зазвичай відзначили на святі кращих педагогів школи та дітей, які здобули успіхи в предметних олімпіадах різних рівнів.

У школі запроваджено вручення почесної премії імені колишнього директора Людмили Богач (вона, на жаль, пішла із життя), якої удостоюють кращих її учнів. Нинішнього року такої відзнаки було удостоєно ученицю школи Вікторію Клець, яка отримала в дарунок мобільний телефон.

Поміж щирих, жартівливих і веселих пісенних та віршованих вітань найголовнішим у побажаннях до випускників та учнів школи було за будь-яких життєвих обставин залишатися добрими і порядними людьми.

Лариса БАЧИНСЬКА.