Чергову поїздку здійснили відразу після Великодня

Більше трьох сотень пасок нашим волонтерським загоном було доставлено в різні точки від Станиці Луганської, Щастя, Попасної і Артемівська, до Маріуполя, Волновахи і сіл Водяного та Тоненького, що за кілька кілометрів від Донецька. І в кожній точці нас радо зустрічали наші земляки. Крім пасок, крашанок, смаколиків, ми привезли і такі необхідні великодні подарунки як форма, берци, наколінники, рації, балаклави, генератори, тощо. У Авдіївку ми доставили нашим землякам з четвертої хвилі мобілізації генератор, воду, берци, тактичні окуляри і 2 рації, які раніше вірно служили хлопцям, котрі демобілізувалися, — Олександру Шпиці та Олександру Міцкевичу.

Ця поїздка була дуже складною. Ми виїхали в понеділок, а повернулись лише в суботу. Багато кілометрів, і багато пригод. Ми ламались 7 разів! Пробивали уламками колеса, розбивали диски об ями, міняли колодки, варили причіп… Важкою ця поїздка була і морально. Дуже багато хлопців, які щойно прибули з навчальних частин в АТО, відразу пішли на передову, в чи не найнебезпечніші точки. Розбомблені села, знищені вулиці, де серед повністю зруйнованих будинків залишились абсолютно неушкодженими дитячі майданчики. Спалені автомобілі, ніби пам’ятники з квітами від побратимів, в яких загинули наші хлопці всім екіпажем…

В черговий раз висловлюю найщиріші слова вдячності всьому колективу ГК «ЛНЗ», який допомагає нам з придбанням форми, спальників, шкарпеток, тактичних рукавиць і окулярів, інших важливих речей. Дякую і за забезпечення пальним для наших поїздок. Висловлюю подяку нашим сміливим водіям Миколі Савченку і Володимиру Мельнику. Разом з нами, у супроводі моєї мами, волонтера Галини Лоцман, у великодні дні наших хлопців відвідали і привітали святковими патріотичними піснями артисти «Народної філармонії», керівник — наша землячка і моя сестра Руслана Лоцман, які крім пісень привезли для наших захисників паски, обереги, форму, берци, генератор тощо.

Також слова вдячності всім небайдужим жителям нашого району: парафіянам церкви Святої Трійці і отцю Дмитрію Горовенку, парафіянам церкви Різдва Пресвятої Богородиці і отцю Роману Саломатіну, приватному підприємцю Ігорю Кукурузі, родинам Сулими, Підмогильних, Логи, всім небайдужим, хто перерахував кошти на рахунок Червоного Хреста та надав готівкою, а також жителям Сигнаївки, Матусова, Носачева, учням Матусівських НВК №№1, 2, адміністрації Шполянського хлібзаводу. Просимо всіх небайдужих долучатись до доброї справи. Давайте разом допомагати нашим героям. Будьмо для них надійним тилом! Разом ми — сила!

З повагою, волонтер Лілія УСИК (тел.: (098)225-75-12).