Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз відвідала Шполянщину

11 липня у Шполі побувала голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз в рамках робочої поїздки до Черкаської області.

Офіційна зустріч з керівництвом району відбулась за круглим столом в кабінеті голови райдержадміністрації Володимира Потапенка. В ході зустрічі обговорено процес проведення реформи міжбюджетних відносин, основною складовою якої є децентралізація влади, а також питання пов’язані з казначейським обслуговуванням бюджетних коштів, розвитком та фінансуванням зазначених територій та інші. У засіданні також взяв участь начальник Головного управління Державної казначейської служби в Черкаській області Сергій Никопаненко.

«Відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» є проект постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, — сказала Тетяна Ярославівна. — Також на сьогодні, передбачається досить зручний процес підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства — Казначейство». Це підвищить ефективність державної політики в сфері казначейського обслуговування, зменшить витрати бюджетних коштів на оновлення апаратного системного програмного забезпечення, фінансових витрат розпорядників на відрядження, друк документів, підвищить рівень відмовостійкості інформаційно-телекомунікаційної системи, забезпечить високий ступінь достовірності інформації. Крім того, Тетяна Слюз поцікавилась використанням коштів районного та сільських бюджетів, користуванням земель державної форми власності, питанням забезпечення медичної та освітньої субвенції.

Під час засідання з очільником казначейської служби, в формі діалогу поспілкувались сільські голови та інші учасники зібрання. Питання децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи є досить актуальним. Тому отримана інформація щодо фінансування об’єднаних територіальних громад виявилась корисною для всіх учасників зустрічі.

ДЖЕРЕЛO www.shpola.gov.ua