Головний акцент — наповнення бюджетів

Про це йшлося на нараді у першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Козоріза за участі начальника фінансового управління Оксани Голуб, сільських голів Іскреного, Капустиного, Мар’янівки, Нечаєвого. Такі зустрічі попередньо були проведені з сільськими головами сіл Матусів, Соболівка, Ярославка, Журавка, Кримки, Кавунівка.

Вагомим джерелом надходжень до місцевих бюджетів є плата за землю, яка представлена земельним податком та орендною платою. Тож ціль визначено — повна передача в оренду земель запасу, водного фонду, господарських дворів, проектно-польових шляхів, садів. Відповідна корекція ставок орендної плати за використання цих земель дасть можливість на порядок підвищити надходження до місцевих бюджетів та збільшити обсяги фінансування соціальної сфери, проектів з поліпшення інфраструктури населених пунктів.

Юрій Козоріз звернув увагу сільських голів на співпрацю в галузі соціального партнерства з орендарями тамтешніх земель, акцентував увагу на проблемі акцизного збору податків у населених пунктах.

Наталія ДАВИДЕНКО.