Головою Громадської ради при Шполянській районній державній адміністрації обрано Сергія Осаулу

Вибори нового очільника цього дорадчого органу Шполянської райдержадміністрації відбулися 27 лютого під час чергового засідання. Ним став Сергій Осаула, директор Лебединського НВК №3, підполковник козацтва, головний отаман Черкаського крайового козацького товариства імені полковника Корсунського Івана Золотаренка. Його заступником став Олексій Пірогов, представник районного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта». Також прийнято до складу ради Тетяну Микитенко, представника профспілкової організації медичних працівників району.

Під час роботи ради її члени заслухали інформацію начальника відділу освіти Павла Вербівського про хід реорганізації мережі навчальних закладів на території району.

Прийнято ряд звернень: до міської ради щодо перейменування вулиці Леніна на Героїв Небесної сотні та зміни інших назв, пов’язаних з іменами ворогів України; до прокурора району про порушення кримінальної справи проти організаторів і активних виконавців організації проплачених поїздок «тітушок» на антимайдан під час Революції Гідності 2013-2014 рр.        Підготовлено також пропозиції міському голові та депутатам міськради щодо обмеження продажу алкогольних напоїв на об’єктах торгівлі, котрі знаходяться поблизу навчальних закладів, а також щодо перевірки відповідності санітарним вимогам бару «Фаворит», що знаходиться в приміщенні міського готелю, та кримінальних злочинів, скоєних на його території. Прийнято рішення провести громадський суботник біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Шполі 3 квітня.

Вирішено наступне засідання провести 27 березня, на якому розглянути питання ходу впровадження енергозберігаючих технологій у закладах гуманітарної сфери району, а також заслухати звіт про розслідування справи щодо побиття молодих осіб, жителів села Васильків, яке сталося у січні біля бару «Фаворит», та розгляду звернення їх батьків до голови райдержадміністрації.

Наталія СТОРЧАК, фото автора