Голуб Миру. Дзвін Миру

Флешмоб

    22 вересня на площі Героїв Майдану з ініціативи відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, яку підтримали Шполянський Будинок школярів, Шполянський районний методичний кабінет, міський Будинок культури, загальноосвітні навчальні заклади міста, відбувся флешмоб «Голуб Миру. Дзвін Миру».

 

  Свято Дня миру у 1968 році започаткував Папа римський Павло VI.

   «Пробач, і ти отримаєш мир», — зазначив він. Відтоді ця фраза стала основною тезою цього дня.

    Учні разом зі своїми педагогами, вихованці гуртків «Лідер» (керівник О.Гень), «Народний художній колектив «Барвінок» (Е. Пресліцький), «Зразкова телестудія «Ми» (Л.Бондаренко), танцювальний колектив «Еліт» (Л. Осадчук) підтримали ідею Національної ради жінок України та Громадської організації «Міжнародна школа рівних можливостей».

    Гучноголосі шкільні дзвінки, які звучать у перший та в останній день навчального року, а також тонкозвучні маленькі дзвіночки задзвонили в руках дітей, сповіщаючи про волю щодо встановлення миру в Україні. Це був щирий перегук зі «Дзвоном Миру», який напередодні пролунав біля штаб-квартири ООН У Нью-Йорку.

   Майстерно виконуючи пісню «Дзвін миру», вихованка студії «Кантилена» Будинку школярів Олеся Ткаченко нагадала, що дзвін – це й символ спокою, мирного життя і дружби, і водночас заклик до дії в ім'я збереження миру і життя на Землі.

   Символом миру, як відомо, є голуб, який використовується у всьому світі. Тож дитяча родина дружно об’єдналась у флешмоб «Голуб миру», який провели ведучі вихованці «Студії ми», Аліна Степаненко та Максим Прокопенко.

 

 

  На останніх рядках щемкої пісні «Обійми мене» учасники танцювального колективу «Еліт», відтворили контур голуба миру, а наймолодша із них Настя Крикун випустила в небо паперового птаха, прикріпленого до жовто-блакитних кульок.

    — Хай буде мир в усьому світі!, — висловили спільне побажання діти і дорослі на завершення свята.

     Ірина Калина