Спортсмени з Ватутіного посіли призові місця у обласних змаганнях з легкої атлетики

Ватутінські легкоатлети відзначилися на спортивній арені, здобувши нові перемоги та особисті досягнення. У відкритому чемпіонаті Черкаської області серед юних спортсменів, що відбувся нещодавно у місті Черкаси, ватутінці продемонстрували вражаючі результати.

Про це повідомляють у Ватутінській громаді..

Особливу увагу привернули переможці у своїх категоріях. Олександр Дерев'янко та Марія Маковоз вибороли золоті медалі, показавши високу майстерність та відмінну фізичну підготовку.

Крім того, спортсмени посіли другі та треті місця у різних видах змагань, що свідчить про широкий спектр їхніх спортивних здібностей. Вони продемонстрували високий рівень техніки та витримки, заслуговуючи на визнання та похвалу.

ІІ місце посіли Рубан Юлія (біг 100м, 200м) та Музика Поліна (біг 100м з/б, потрійний стрибок); ІІІ місце: Поліщук Ярослав (потрійний стрибок), Мартиненко Денис (біг 100м, стрибок у довжину), Остапюк Надія (штовхання ядра 3кг), Маковоз Марія (потрійний стрибок, штовхання ядра 3кг), Музика Поліна (біг 300м з/б), Яцун Софія (біг 100м з/б), Вініцький Валерій (біг 200м).