ГОСТІ ВРЯТУВАЛИСЯ ВІД ПОРАЗКИ НА ОСТАННІХ ХВИЛИНАХ МАТЧУ

ХРОНІКА ЧЕМПІОНАТУ

29 жовтня відбувся двадцять четвертий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» у себе вдома приймав команду «УТК-Ятрань» з Уманського району. Гра розпочалася атаками господарів, які перегравали гостей на всіх ділянках футбольного поля. В середині першого тайму господарі провели результативну атаку, яку ударом з дальньої дистанції завершив В’ячеслав Ткаченко — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Через декілька хвилин Петро Степанов не зміг реалізувати вихід сам на сам з воротарем «УТК-Ятрань». Наприкінці першої половини зустрічі Сергій Дєдов програв дуель голкіперові противника, вийшовши з ним один на один.

У другій половині зустрічі гра проходила з перемінним успіхом — команди почергово атакували ворота суперника, але м’яч в них вперто не потрапляв. Наприкінці матчу гості проводять швидку атаку, яка завершується результативно — 1:1.

Василь ШЕВЦОВ, начальник команди «ЛНЗ-Лебедин».