Громади Черкащини вивчали досвід Шполянської ОТГ

         У вівторок з навчальним візитом у Шполянській міській ОТГ побували дві об’єднані громади Черкащини — Медведівська сільська ОТГ (Чигиринщина) та представники Катеринопільської селищної ради (громада перебуває у процесі утворення). Подорож представникам ОТГ організувало Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ), маючи на меті отримати корисну інформацію та досвід.

        Відрадно, що Шполянську ОТГ з подібними візитами навідують не вперше, і це характеризує нашу громаду з кращого боку. Від початку об’єднання міська ОТГ прийняла у себе чимало гостей із громад не лише Черкащини, а й представників інших областей.

         Зустріч міського голови Шполянської ОТГ, Сергія Кравченка та керівників профільних відділів об’єднаної громади розпочалась за круглим столом у сесійній залі міської ради. Загальну характеристику та програму розвитку міської ОТГ презентувала гостям начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль. Далі зустріч перейшла у формат «запитання-відповіді».

Шполянські владці поділились напрацюваннями із колегами у сфері розвитку і підтримки ЖКГ. Зокрема, гості зацікавились створеним у громаді комунальним підприємством «Муніципальна інспекція» та відзначили, що така установа, яка контролює і забезпечує правопорядок, надто важлива для підвищення рівня законослухняності та моральної культури громадян.

         Далі делегація відвідала Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), який функціонує у Шполянській ОТГ майже два роки, міський дитячий парк, міський заклад дошкільної освіти №1 «Ялинка» та село Скотареве, яке увійшло до конкурсної п’ятірки «Неймовірні села України».

         Колеги із сусідніх ОТГ почули від очільника Шполянської ОТГ, Сергія Кравченка корисні поради, які є пріоритетними для нього самого та команди на шляху розвитку успішної громади — не боятись робити впевнених кроків і змінювати на нове щось звичне для всіх, брати до уваги поради фахівців і колег з якими працюєш, прислухатись до кожного жителя громади, навіть якщо це неприємна критика, не зосереджуватись на невдачах.

— Ми йшли на відповідні посади, аби не нам було комфортно, а щоб змінити життя жителів громади на краще! — підсумував міський голова.