ГРОМАДСЬКА РАДА РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ

8 жовтня в залі засідань Шполянської районної ради відбулося засідання Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації, установчі збори якої відбулися в липні поточного року. Під час серпневого засідання прийнято положення, регламент та склад ради. Відповідне розпорядження райдержадміністрації №336 від 6 жовтня 2014 року, яким затверджено ці документи, підписано першим заступником голови Шполянської райдержадміністрації Іриною Березою (під час підготовки проекту розпорядження було змінено назву ради, оскільки цей дорадчий орган згідно постанови КМУ №996 від 3 листопада 2010 року створюється лише при органах виконавчої влади).
Члени ради обрали секретаря та прийняли два рішення після обговорень: рекомендувати першому заступнику голови Шполянської райдержадміністрації Ірині Березі звільнити з посади начальника відділу освіти райдержадміністрації Павла Вербівського, враховуючи, на думку більшості членів ради, вчинене ним нераціональне використання коштів районного бюджету під час травневої закупівлі фарби для ремонтів приміщень навчальних закладів району. Також Громадська рада одноголосно прийняла звернення до жителів району стосовно виборчої кампанії, яке подаємо дослівно.

Шановні виборці Шполянськогго району!
26 жовтня 2014 року відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Вони можуть стати поворотним пунктом до кращого життя нашого народу, якщо ви приймете в них активну участь та підтримаєте ті партії, у списках яких нема мільярдерів та мультимільйонерів, у яких найменше народних депутатів минулих скликань, більшість із яких і довела Україну до нинішньої кризи та розрухи.

Вибори покращать життя, якщо ви підтримаєте тих мажоритарних кандидатів, які ще не були народними депутатами і життєвий шлях та програми яких найбільше відповідають вимогам та ідеалам Майдану, за які віддали життя герої Небесної сотні та пожертвували здоров'ям сотні громадян-патріотів. Тобто підтримаєте тих, хто виступає за європейський вибір розвитку України, її територіальну цілісність, бореться проти корупції та хабарництва, інших зловживань владою, вимагає люстрації та очищення влади, максимального оновлення складу депутатів Верховної Ради, для прийняття законів на користь звичайних людей, а не олігархів, як було до цього часу.

Пам'ятайте, що всі ті, хто пропонуватиме вам особисто чи місцевим школам, лікарням, амбулаторіям якісь подарунки, пожертвування, разо-ві допомоги тощо, — у стократ більші гроші на ці всі витрати забрали саме у вас за допомогою законів, прийнятих, народними депутатами минулих скликань.

Забрали через ваші мінімальні зарплати та пенсії, через низькі зарплати найнятих ними робіт-ників, які працюють на їх підприємствах, через ухилення від оподаткування та через розкрадання державного бюджету.

Пам'ятайте, що газифікація, ремонт доріг та приміщень тощо — робиться за бюджетний рахунок!

Тому, голосуючи за таких «добродіїв», ви прирікаєте себе на подальше безпросвітне існування та боротьбу за виживання, як це вже було на протязі минулих десятиліть. Задумайтесь, чи варто брати 200 грн., продаючи свій голос, якщо він дозволить знову вбивати нашу націю.

Знайте китайську мудрість, що «БІДНІ ЖИВУТЬ ЗА РАХУНОК СВОЄЇ ПРАЦІ, А МІЛЬЙОНЕРИ — ЗА РАХУНОК БІДНИХ!», не забувайте й українську народну приказку «Багатий бідному — не товариш, а ситий голодного не розуміє!»

Доброго вам здоров'я, та осмисленого вибору на вашу користь, ваших дітей та внуків.

СЬОГОДНІ ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС, ВІД ВАШОГО ВИБОРУ!

Громадська рада при райдержадміністрації.