Громадські обговорення перейменування вулиці Агантела Кримського на вулицю Травневу

Міска рада інформує

   Запрошуємо залучитись до обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Агантела Кримського на вулицю Травневу.

    Громадське обговорення проводиться Шполянською міською радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

   Пропозиція щодо перейменування вулиці  внесена головою вуличного комітету Маєтним Анатолієм Васильовичем.

   Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: м. Шпола. вул. Лозуватська, 59 та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net. За результатами громадського обговорення планується провести громадські слухання, про час і місце проведення яких буде повідомлено додатково.

   Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є секретар міської ради Каландирець Тетяна Валентинівна.

   Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Шполянської міської ради»

 

   Громадські обговорення  питання місця встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО в східних областях України

  Запрошуємо долучитись до обговорення пропозиції щодо обговорення  питання місця встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО в східних областях України.

  Громадське обговорення проводиться Шполянською міською радою відповідно до Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів від 30.11.2001 №231/806, затвердженого Державним комітетом України з будівництва та архітектури Міністерства  культури і мистецтв України (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.12.2004 за №1588/1087).

   Пропозиція щодо перейменування вулиці  внесена керівником громадської організації «Спілка учасників АТО Шполянського району».

   Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: м. Шпола. вул. Лозуватська, 59 та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net.

   За результатами громадського обговорення планується провести громадські слухання, про час і місце проведення яких буде повідомлено додатково.

   Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є секретар міської ради Заєць Сергій Петрович.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Шполянської міської ради»

 

Міський голова                                                                           С.Кравченко