Громадський осередок Товариства глухих отримав новий сучасний телевізор

Потреби громадських організацій, до кола яких належать люди з обмеженими фізичними можливостями, мають пріоритетне значення у плануванні роботи районної влади. Ще в грудні, під час відзначення Міжнародного дня інвалідів, завітавши до Шполянського осередку Товариства глухих, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко пообіцяв активу організації виконати ряд їх побажань, які були озвучені. На минулому тижні керівник району разом із головою ветеранської організації Володимиром Пустовітом та директором районного будинку культури Анатолієм Берестецьким знову побував у цій громадській організації і не з порожніми руками. Гості привезли обіцяний новий сучасний плазмовий телевізор з приставкою DVD.

— Ми дуже вдячні за приділену увагу нашим людям, адже вони потребують особливої турботи, і така сучасна техніка стане нам дуже корисною під час занять і різних заходів, — каже голова організації Світлана Дудка. — Це дуже приємно і несподівано.

Володимир Потапенко також запевнив актив Товариства глухих, що невдовзі посприяє викласти плиткою доріжку від дороги до їхньої адмінбудівлі.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).