Грошова премія за найкраще фото туристично-історичних місць Шполянщини

Увага, фотоконкурс!

   Відділ культури і туризму Шполянської РДА оголошує фотоконкурс для всіх жителів та гостей Шполянського району під назвою «Туризм та краєзнавство Шполянщини», який триватиме з 1 жовтня по 1 листопада 2017 року. Ініціатори мають на меті популяризувати і розвинути туризм на Шполянщині, примножити краєзнавство, а також спонувати земляків до творчої, пізнавальної і соціальної активності, збереження кращих український традицій, національних цінностей.

   Конкурс проводиться в рамках дії районної програми розвитку туризму у Шполянському районі на 2017-2020 роки. До складу журі увійшли професійні підприємці-фотографи, краєзнавці, представники місцевих засобів масової інформації та районного історико-краєзнавчого музею.

   Умови фотоконкурсу «Туризм та краєзнавство Шполянщини»

   До участі у фотоконкурсі запрошуються аматори, професійні фотографи, без обмеження за віком. Автор подає фотороботи та заявку про участь у фотоконкурсі.

  Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії, не більше 10 робіт або серії робіт. Світлини повинні бути технічно якісними. Всі фото від одного учасника розміром від 20х30 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат), не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додається CD з копіями робіт у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток, максимум 3600 px, (максимум 10 Мб/фото).

  Роботи повинні надсилатись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні, або автором особисто. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання.

  Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Фотографії, які не відповідають вимогам, не розглядаються. Надіслані на фотоконкурс роботи не повертаються авторам. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт в ЗМІ без згоди автора в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації фотоконкурсу.

  Переможці отримають грошову премію в сумі:

1 місце — 2500 грн;

2 місце — 1500 грн;

3 місце – 1000 грн.

  Нагородження переможців конкурсу відбудеться 17 листопада 2017 року в м. Шпола в читальному залі районної бібліотеки об 11.00 год.

  Фотороботи направляються у відділ культури і туризму Шполянської РДА з 08-00 до 17-15 год. до 1 листопада 2017 року за адресою: м. Шпола вул. Лозуватська, 62. Довідка та детальніше про конкурс — телефоном: 5-23-02.