Гурт «Шанс» проводить благодійні концерти на підтримку українських солдат

Вже понад два місяці учасники гурту «Шанс» міського будинку культури проводять тур благодійних концертів на підтримку воїнів АТО за сприяння громадського формування «Оберіг» при Шполянській міській раді, яке очолює Сергій Кепша. Мистецькі аматори відвідали майже всі населені пункти району, побували і за його межами, зокрема в містах Ватутіне та Городище. Ідея проведення благодійної акції належить керівнику колективу Юрію Присяжному. У цьому його підтримав голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, а також небайдужі жителі району, які допомогли в організації поїздки творчих людей з «Шансу» в зону АТО.

Шполянські артисти відвідали днями місто Слов’янськ, де продемонстрували концертну програму для бійців 26-ої Бердичівської артилерійської бригади. Там несе службу наш земляк Іван Ткаченко. Цього дня сюди на зустріч з передової приїхав і Сергій Коваль — сільський голова села Товмач, який добровільно пішов на фронт боронити нашу державу від окупантів.

Також «шансівці» побували з концертом і в 43-ій артилерійській бригаді, що на Харківщині. Бійці АТО дуже тепло вітали гостей зі Шполянщини і щиро дякували за їхню підтримку. А поїздка на Донеччину стала можливою за підтримки голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, керівників сільськогосподарських підприємств Василя Колісника, Бориса Фоменка, директора меблевої фабрики Володимира Джаваги, приватних підприємців Світлани Плахотнюк, Ігоря Кукурузи, Петра Колоса, Сергія Данілова, Богдана Пхакадзе, Володимира Дробота, Станіслава Стеценка, Петра Комаря, жителів сіл Лип’янка та Терешки.

Наталія ДАВИДЕНКО.