Спілка учасників АТО запрошує до співпраці

Як повідомив «Шполяночці+» голова Шполянської районної громадської спілки учасників АТО Віктор Савчук, активісти цієї організації постійно проводять відповідну роботу в частині допомоги фронту та всебічної підтримки родин бійців-земляків та загиблих у боях героїв. В День Незалежності пан Віктор разом з небайдужими шполянами відвідав матір загиблого кіборга Олександра Кондратюка, інші активісти побували у родинах загиблих героїв Андрія Тихолоза у Веселому Куті та Сергія Лифаря в Матусові. Всім трьом родинам захисників України надали грошову допомогу.
— Ми дякуємо керівникам підприємств СТОВ «Маяк-Агро» Михайлу Богачу, СПОП «Відродження» Юрію Ляшенку, активістам районної організації ВО «Черкащани» за фінансову допомогу, яку вони постійно надають спілці для здійснення діяльності, адже вона пов’язана виключно з наданням допомоги тим, хто найбільше її заслуговує і потребує, — каже Віктор Савчук. — Вдячний жителям села Лозуватки, які передали кошти, вторговані на благодійному ярмарку напередодні Дня Незалежності.
Цієї п’ятниці ми відвідаємо могилу мого бойового товариша в м.Умань, який загинув у тому бою, коли я отримав поранення. Саме він зумів надати мені першу допомогу, але сам, на жаль, загинув... А вже вночі відбудемо у зону АТО з вантажем продуктів, медикаментів і всього необхідного для наших бійців. Поки що їдемо на моєму особистому транспорті, але згодом придбаємо нове авто для поїздок. Всіх небайдужих жителів району, які виявлять бажання надати нам будь-яку допомогу, прошу звертатися за телефоном: (097)398-13-28.
Наталія ДАВИДЕНКО.