Гарячі вакансії Шполи: менеджер, продавець та бариста

"Шполяночка+" традиційно підготувала добірку актуальних вакансій міста для тих, хто в пошуках роботи. Цього разу працевлаштуватися запрошують менеджера, продавця та баристу.

Менеджер по закупілі "Банда піца"

Обов'язки: займатися закупівлею та дставкою товарів. Потрібне водійське посвідчення та досвід. Вміння користуватись комп'ютером та деякими програмами. Охайність, пунктуальність та уважність до цифр.
Обіцяють: заробітну плату розміром від 10 тисяч гривень та 5-денний робочий графік.
Контакти: (093) 816-20-16, Олександр.

Продавець-консультант у магазин "Аврора"

Обов'язки: відповідність і наявність цінник = товар; викладка товару згідно зі стандартами; розрахунок відвідувачів на касі державною мовою; підтримка чистоти та порядку в магазині; збереження матеріальних цінностей.
Обіцяють: офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка і лікарняні; графік роботи 3/2; конкурентна заробітна плата від 7700 грн без верхньої межі, штрафів і відрахувань;
Контакти: (067) 617-07-58

Бариста

Обов'язки: бути завжди привітним, комунікабельним та доброзичливим; консультація покупців, знання асортименти; приготування кави; підтримка чистоти в магазині.
Обіцяють: високу заробітну плату (12 500 - 15 000 грн./за місяць)+ премії, дружній колектив. Досвід роботи не обов'язковий.
Контакти: (066) 745-34-02, Микола.

Коментарі