Газ хочуть продавати на пошті та в банках: як це працюватиме

Нафтогаз хоче продавати свій газ через Укрпошту, Приватбанк чи Ощадбанк, відділення яких планує використати як контакт-центри для споживачів.

– Немає необхідності вкладати великі кошти під час кризи на відкриття окремих сервісних центрів. Уже є кілька компаній, у яких є велика роздрібна мережа, де вони спілкуються з клієнтами. Вони просто можуть розширити перелік своїх послуг також на газ, – говорить директор із взаємодії з органами державної влади НАК "Нафтогаз" Альона Осмоловська.

Вона порівнює майбутню мережу Нафтогазу з мережею супермаркетів, в які виробник постачає молоко, тільки в цьому випадку продаватиметься газ, пише UBR.ua.

– Це дистрибуційна мережа. Наприклад, якщо Ви виробляєте молоко, то можете відкрити свій магазин, де продаєте тільки фермерський продукт, а можете його постачати в мережі супермаркетів. У нашому випадку це вибір між відкриттям власних магазинчиків або підписанням великого контракту з мережею супермаркетів по всій країні, – пояснює Осмоловська.

За її словами, такі переговори поки що ведуться неофіційно. Ті, хто бажають купувати газ безпосередньо в Нафтогазу, можуть підключитися, завантаживши копії необхідних документів на сайт НАКу.