Генеральне прибирання: у Сигнаївці збирались на толоку

Цими вихідними жителі Сигнаївки зібрались, аби привести до ладу захаращені узбіччя і вулиці та прибрати сміття. Ініціатором толоки виступила староста села Оксана Авер’янова. Каже: зібралось майже дві сотні добровольців, які розчистили близько десятка стихійних сміттєзвалищ.

Для прибирання задіяли техніку місцевих фермерів. Весь день працювали 15 тракторів, які в підсумку вивезли на полігон близько 40 тракторних причепів із непотребом.

Як розповідає Оксана Авер’янова, толоку організували, щоб продемонструвати людям, що насамперед потрібно не смітити, аби потім не прибирати за собою гармидер.

-  Фактично жителі села прибирали за собою, за тими людьми, хто безвідповідально ставиться до своїх обов’язків та засмічує свій дім. І хоч це була нелегка фізична праця, думаю, всі отримали неабияке задоволення від зробленої справи. Проявили рішучість і взяли відповідальність за комфорт у місці, де живемо. Результат нашої суботньої толоки – це не тільки кількість прибраних місць. Це тонна зусиль кожного, це приємна втома, почуття гордості, посмішки й радість, - каже староста та додає - Ми так напрацювалися, що тепер будемо точно слідкувати за кожним, хто насмілиться викинути бодай маленький пакет. Доведеться відплатити відчуттям сорому та штрафом.