Гітарист зі Сходу успішно реалізовує свої творчі плани на Шполянщині

2017-го року фахівці Шполянського районного центру зайнятості (нині – Шполянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості) допомогли знайти роботу Олексію Кочетову, який разом з батьками переїхав жити з Донеччини до м. Шполи. 

Олексій — творча особистість. Він закінчив Дніпропетровську академію музики ім. М. Глінки, отримавши спеціальність викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, артиста оркестру, ансамблю. Окрім того, чоловік складає музику в різних стилях і жанрах. У свої 22 роки Олексій вже виступав у філармонії з власними творами, брав участь в телевізійних музичних програмах тощо.

Завдяки тісній співпраці служби зайнятості Шполянщини та Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, чоловіка працевлаштовано методистом міського будинку культури.

Сьогодні молодий гітарист сповнений творчих планів. Він є керівником гуртка гри на електрогітарі, що діє на безкоштовній основі у закладі культури об’єднаної громади. Олексій розповідає, що під час занять використовує індивідуальний підхід до кожного із учнів, зважаючи на рівень підготовки та музичних смаків.

Нині в Олексія Кочетова займається 15 учнів віком від 11 до 17 років. Керівник має за мету навчити учнів самостійно аналізувати та практично застосовувати розглянутий матеріал, завдяки чому вони зможуть знімати, розбирати, складати музику та імпровізувати.

За інформацією Шполянської районної філії ОЦЗ