«…І хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом гріє душу село…»

Рядки цієї відомої пісні на слова Андрія  Демиденка кожен сільський житель, мабуть, наспівував не раз, вважаючи, що написані вони саме про його батьківщину…

Для майже всіх присутніх, які суботнього вечора завітали  до сільського клубу с. Станіславчика, їхнє село є рідним, дорогим і наймилішим у цілім світі.

Одним із перших нинішнього року  с. Станіславчик  відзначало свій день народження. А на свято зазвичай приходять з подарунками і побажаннями.

Слова привітань надсилали цього дня голова Матусівської ОТ, до якої ввійшла громада Станіславчика, Василь Колісник, староста села Іван Бакуменко, який також вручив грамоти та подяки своїм землякам,  керівник ПП «Стан-Агро» Василь Дядя.

Пісні у виконанні дитячого вокального ансамблю «Заграва», Сніжани Товстоног, Ірини Броварської, Ольги Тихоненко, Насті Яремчук, Віталіни Броварської, Анни Товстоног, Валерії Корецької, дуету «Два кольори» та  жіночого вокального ансамблю  стали справжнім подарунком усім жителям с. Станіславчик. Приїхали привітати іменинників і учасники художньої самодіяльності Матусівського будинку культури.

На святі відзначили грамотами  тих, хто захищав нашу країну, або нині перебуває в зоні АТО: Романа Шаповала, Юрія Тарасенка, Сергія Довженка, Валентина Товстонога, Олександра Карбівничого, Володимира Косачова, Вадима Бугайчука, Віктора Єфімчука, Анатолія Никитюка, Романа Задвернюка, Володимира Суходольського, Олександра Слабошпицького.

Добрі  побажання миру, добра і злагоди лунали на адресу подружніх пар, які упродовж довгих років живуть разом:  Марії Василівни та Миколи Луковича Заріцьких, які прожили разом 56 років, Галини Петрівни та Івана Йосиповича Бакуменків, Євдокії Олексіївни та Іллі Григоровича Данилків, які прожили разом 55 років.

Відзначили подарунками  дві родини, які нинішнього року святкують золоте весілля: це подружжя  Небензь — Любові Махтеївни та Миколи Григоровича, родини Любові Павлівни та Петра Максимовича Борін.

30 років подружнього життя святкує нинішнього року родина Галини Олександрівни та Миколи Івановича Небензь.

Маючи у серці любов, розуміння, терпіння і великий життєвий досвід, бережуть своє сімейне вогнище сім’ї, яким цього року —25:  Валентина Василівна та Сергій Іванович Цьоми, Валентина Іванівна та Анатолій Миколайович Заріцькі, Марина Федорівна та Сергій Іванович Денисенки, Валентина Миколаївна та Валентин Володимирович Ликови.

Щойно створили свої сім’ї Юлія Король та Віктор Дядя, Інесса Підкович та Олександр Бандурка.

Відзначили й жительку села Галину Олександрівну Король, яка у 2011 році отримала почесне звання матері-героїні.

Нинішнього року Станіславчик поповнився чотирма маленькими жителями: на світ з’явились його юні  представники громади: Даниїл Магера, Лілія Чоноус, Поліна Згурська, Сергій Барвінок.

Найстарішими жителями села нині є Зінаїда Степанівна Борона, якій виповнилося 94 роки, та Федір Іванович Іщенко, який у серпні зустрічатиме 90-річчя.

Відзначили на святковому заході тих, хто нинішнього року святкували свої 50,  60, 70, 80 та 90 років. Цього дня розігрувалася безпрограшна лотерея, а по закінченні урочистої частини на присутніх на святі чекала виставка столів достатку сільських вулиць.

                                                                                               Влада ЛИПОВЕЦЬКА

Учасник АТО Роман ШАПОВАЛ