І В СВЯТА ВИСТАЧАЄ ТУРБОТ

Мешканці багатоповерхових будинків, мабуть, погодяться з тим, що будь-яке свято чи вихідний можна вважати зіпсованим, щойно в нашій домівці вийдуть з ладу системи комунікацій. І тоді надто довгими є хвилини очікування на приїзд працівників-комунальників і такою великою надія, що от-от вони все швиденько відремонтують…

«Швидкою допомогою» в таких ситуаціях стає бригада працівників підприємства «Комунальник-сервіс», яка займається сантехнічними роботами. Очолює її Володимир Григорович Коваль, який майже 40 років працює на цьому підприємстві, а точніше — з 1978 року.

Свою трудову діяльність Володимир Коваль розпочинав маляром-штукатуром, коли на базі нинішнього під-приємства було ще будинкоуправління. Потім обіймав посаду майстра, а останні майже два десятиріччя працює слюсарем-сантехніком.

— Нам доводиться надавати «неприємні» послуги, — усміхаючись розповідає про свою роботу Володимир Григорович. — Це прочищення труб, ремонт каналізаційних систем, які виходять з ладу, їх «пробивання». А такі роботи не відкладеш на потім, з ними не можна зволікати, тож і доводиться працювати і в будні, і у свята та вихідні.

І мабуть, як і в кожній роботі, працівники цієї служби сподіваються на розуміння з боку споживачів і прагнуть робити все якнайкраще, аби, незважаючи на нелегке нинішнє життя, на їхню роботу не було нарікань.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).