І вихователь, і профспілковий лідер

14 років працює в міському ДНЗ №1 «Ялинка» Галина Петрівна Слюсар. А педагогічний стаж її нараховує понад 33 роки. Вона — улюблений вихователь багатьох поколінь дітей. І не уявляє свого життя без дитячого садка, без її гамірливих, допитливих чомусиків.

Для неї щастя — в дітях, яким щодня дарує свою любов, турботу. Вона проникає в кожну дитячу душу, вміє підібрати ключик до кожної дитини, завжди знайде лагідне і таке потрібне слово, щоб заспокоїти маля.

Галина Петрівна — незмінний наставник для молодих, ділиться з колегами своїми знаннями, досвідом, творчими знахідками. За високі досягнення у вихованні наймолодших шполян нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, грамотами шполянського відділу освіти, міської ради. За результатами атестації їй підтверджено звання «Вихователь-методист».

А тому в 2004 році трудовий колектив ДНЗ обрав Галину Петрівну головою профспілкового комітету, і з тих пір вона — незамінний профспілковий лідер. Впродовж двох скликань вона є членом президії Ради голів профкомів закладів освіти району. До неї йдуть за порадою, бо вона ніколи не відмовить, завжди уважно вислухає, допоможе. Галина Петрівна щиро вболіває за весь колектив, зважаючи на думку кожного. Завдяки постійній співпраці ПК і адміністрації у закладі панує творча атмосфера, доброзичливі стосунки, сприятливі умови для розвитку дітей.

А ще вона — турботлива, добра і лагідна матуся і бабуся. А для нас, працівників, — хороший організатор цікавих вечорів відпочинку, екскурсій і свят. Незамінна на дитячих ранках в ролі Діда Мороза. На все їй вистачає часу, терпіння, розуму, таланту. Ми пишаємося, що маємо таку мудру колегу і профспілкового лідера.

16 січня — у Галини Петрівни ювілейний День народження. Сили і наснаги Вам, дорога колего! Нехай невичерпна життєва криниця надалі наповнюється цікавими добрими справами.

З повагою колектив ДНЗ №1 «Ялинка».