іНародний кандидат

До теми

      Не перший тиждень у Шполі гаряча пора, адже 30 квітня тут обиратимуть міського голову ОТГ.

  Передвиборчий процес тішить своїми перлами.

 А сучасний виборець має гострий слух і пильний зір, тому помічає кожне слово,  сказане політиком.

 Особливо, що стосується невеликих провінційних міст, де все, як на долоні.

      Так, напередодні Великодня, на біг-бордах міста з’явилося привітання нині діючого голови РДА, кандидата у міські голови Шполянської ОТГ Володимира Потапенка. Це викликало відповідну реакцію: 

  -      Їхав містом і побачив біг-борд, з  якого, цитую – «народний кандидат на посаду голови ОТГ Потапенко» вітає з Великоднем. Не зрозумів, чому це він народний? Можливо тому, що протягом довгого часу він був в Народній партії Литвина, яка зрадила виборців? Чи може тому, що зараз зрадив і свої політичні погляди та йде від партії влади? Чи можливо тому, що його підтримують маргінальні партії разом  з Батьківщиною, яка є опозиційною до провладної? Я – представник того народу, яким цей кандидат підписується. Тут народився і виріс, на цій землі працювали мої батьки. Та щось не пам’ятаю, щоб шполяни  висували Потапенка в кандидати на посаду голови ОТГ. Та це не завадило йому заявляти, що на вибори він йде від народу. Народною людина може стати лише тоді, коли громада виявить їй свою довіру! А тут білими нитками шито -  він висуванець від партії БПП.  В такому випадку, у мене запитання до провладної партії - чи не забагато честі? Хто  дав вам право вирішувати за людей? – ділиться враженнями Сергій Коваль.

     Цікавий напрошується висновок: народний кандидат такий же народний, як і голова Народної ради Шполянщини Ігор Зачепа. То така мода зараз чи що – сам собі народ і сам собі обранець?