ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про зміну (перейменування)

вулиці А.Кримського на вулицю Травневу

Запрошуємо долучитись до обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Агатангела Кримського у місті Шпола на вулицю Травневу.

Громадське обговорення проводиться Шполянською міською радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиція щодо перейменування вулиці Агатангела Кримського у місті Шпола на вулицю Травневу внесена жителями вулиці А.Кримського.

Зауваження та пропозиції подаються впродовж 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59 та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net. За результатами громадського обговорення планується провести громадські слухання, про час і місце проведення яких буде повідомлено додатково.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина В’ячеславівна Кулішова.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Шполянської міської ради.

Міський голова
Сергій КРАВЧЕНКО.