Із аварійними ситуаціями впоралися

  11 грудня Шполянського підрозділу МНС звернувся водій вантажного автомобіля з проханням про надання допомоги.

  Його автомобіль в с. Капустине знесло через ожеледицю з дороги. Рятувальники залучили працівників ТОВ «Фред Капітал» із сільськогосподарською технікою Case 340 та визволили вантажний автомобіль із снігового замету.

  Цього ж дня у селі Васильків було виявлено ще один вантажний автомобіль, водій якого потребував допомоги. Спільними зусиллями та за допомоги с/г техніки Case 340 авто було витягнуто під покритий ожеледицею крутий схил. Вранці наступного дня шполянські рятувальники за допомогою пожежного автомобіля АЦ-40 ЗІЛ 131 визволили вантажне авто, яке знесло через ожеледицю на обочину дороги Шпола-Скотареве.

Визволили корову, яка впала до жомової  ями

  14 грудня із села Кримки на пункт зв’язку Шполянської пожежно-рятувальної частини надійшло звернення про допомогу. Селяни повідомили, що на вулиці Златопільській, на території приватного домоволодіння, в жомову яму впала корова.

  Рятувальники, які прибули на місце події, встановивши спеціальну лебідку, за допомогою трактора місцевого підприємства підняли тварину на поверхню. Після цього тварину оглянув ветеринар. Рятувальна операція тривала близько години. Внаслідок події корова «Зорька» не постраждала.