У День Гідності та Свободи шполяни вшанують пам’ять загиблих

В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

На Шполянщині з метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в районі передбачено проведення 21 листопада 2019 року урочистих заходів, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків з нагоди Дня Гідності та Свободи за участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників Революції Гідності, військовослужбовців, ветеранів антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, представників політичних партій та громадських організацій, учнівської молоді, духовенства.

Зокрема, 21 листопада 2019 року об 11 годині у Шполі на площі Героїв Майдану біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбудеться мітинг, під час якого шполяни вшановуватимуть героїв, які віддали своє життя за честь та гідність української держави.  

21 листопада у Шполянській дитячій школі мистецтв о 14:30 відбудеться   урочистий захід «Шлях до гідності».

Також у закладах освіти заплановано провести інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені ролі та місцю Помаранчевої Революції, Революції Гідності у становленні Української державності, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів з листопада 2013 року до лютого 2014 року, боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

У бібліотечних та музейних закладах буде організовано виставки літератури, періодики, присвячені ролі та місцю Помаранчевої Революції, Революції Гідності, подвигу Героїв Небесної Сотні.