Із безлічі зірок – сузір’я водянців: жителі Водяного святкували день села

Минуле села Водяне багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Минулої суботи водянці відзначали «день народження» свого села. Організатори свята відзначали односельців у номінаціях. Переможцям кожної номінації вручалась зірка. Із цих зірок утворилося велике сузір’я під назвою «Водянці».

Згадали померлих, привітали живих

На початку свята отець Валерій поблагословив жителів села та прочитав спільну молитву з громадою. Присутні вшанували хвилиною мовчання тих земляків, кого уже немає в живих.

Привітала своїх односельців та гостей свята з Днем села сільський голова Наталія Кирченко.

— У селі живуть надзвичайно працьовиті і щирі люди, в яких з діда-прадіда закладені любов до праці, до рідної землі і неможливо не закохатися, не прикипіти серцем до цього неповторного куточка, сповненого героїчних сторінок історії, адже в усі віки безцінним скарбом села були люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце, — Наталя Петрівна побажала усім мирного неба, благополуччя, достатку та гарного настрою.

Подружнім парам зі стажем — «Взаєморозуміння»

Привітання односельців відбувалося в незвичній формі — переможцям кожної номінації вручалась зірка. З цих зірок утворилося велике сузір’я під назвою «Водянці».

Родинам, які 50 років живуть у парі, у злагоді, мирі та любові, які виростили дітей, онуків та правнуків, вручено зірку «Взаєморозуміння». Це подружжя Анатолія та Віри Діденків, Петра та Любові Гончар.

Новонародженим водянцям — зірка «Малюки»

Приємною стала новина про народження наймолодших жителів села: Ольги Кучерявої, Віталія Лісовенка, Поліни Кирченко, Євгенії Кучерявої, Олександра Бджоли, Іллі Самофала, Вікторії Димченко, Артема Дьомчева, Нікіти Жука та донечки в сім’ї Гурець, яка народилася в переддень свята. У цій номінації привітали щасливих батьків подарунком та вручили зірку «Малюки».

Молодятам — «Кохання»

Привітання отримали і молодята, які цього року стали на весільний рушник – сім’я Івана та Інни Жук, Владислава та Анастасії Лясоти, Павла та Ірини Жулінських, Івана та Альони Бджоли, Юрія та Катерини Кучерявих, Романа та Анастасії Путрі. Їм вручена зірка в номінації «Кохання».

Односельцям поважного віку — зірка «Довгожителі»

Щирими привітаннями та подарунками відзначили і довгожителів села — Василя Чернуху, якому вже 86 років, та Лідію Ворону, якій виповнилося 93 роки. Їхня зірка під назвою «Довгожителі».

Матерям воїнів — «Гордість»

Отримала відзнаку мама Богдана Плахотніка — Наталія Леонідівна, її син поповнив ряди української армії. Не залишилися без уваги та щирої вдячності і матері, чиї діти сьогодні служать за контрактом, захищаючи цілісність держави. Це Наталія Насікан та її донька Анна Насікан, Олена Кучерява та її сини Анатолій та Володимир. На їхню честь – зірка «Гордість».

Зірка багатодітним матерям

Подарунками, щирими вітаннями та гучними оплесками вітали тих, кого Президент України удостоїв високого почесного звання «Матері – героїні». Це – Віра Байрак, Тамара Мамуня, Олена Кучерява, Любов Марчук, Наталія Плахотнік та Ольга Дьомчева. Їм присвячена зірка «Матері – героїні».

Упродовж урочистої частини свята линули вітання для всієї великої дружної водянської родини. На їхню честь називали інші зірки, складаючи їх у велике сузір'я «Водянці».