Із чемпіонату України шполянка Ксенія Прохорова привезла додому срібло

Із 25 по 27 січня у Коломиї на Івано-Франківщині проходив чемпіонат України із класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, а також ветеранів.

До цього міста з’їхалися майже три сотні найсильніших атлетів країни, серед який була і наша шполянка, майстер спорту України з пауерліфтингу Ксенія Прохорова (про спортсменку газета розповідала в № 44 за 28 жовтня 2016 року).

Позитивне рішення про свою участь у змаганнях Ксенія Олексіївна прийняла всього за два тижні до їхнього початку, хоча такого рівня боротьба вимагає тривалої і ретельної підготовки. Але, як з’ясувалося, недаремно, адже результат майстра спорту України став одним із кращих — жим штанги вагою 85 кг!

Головний рефері цих змагань, суддя другої міжнародної категорії, заслужений тренер України Василь Оробець назвав цей чемпіонат України важливим стартом для спортивного майбутнього багатьох пауерліфтерів.

Завдяки цій перемозі Ксенія Прохорова отримала чудову можливість спробувати себе на чемпіонаті світу із жиму лежачи, який проходитиме у квітні нинішнього року в Сполучених Штатах Америки.

«Шполяночка+» вітає спортсменку з цим черговим досягненням і бажає їй здобуття нових спортивних вершин!

Лариса БАЧИНСЬКА