Її відповідальність і порядність не забуваються

Добре ім'я – найкраще багатство.

Народна мудрість

         Таке добре ім'я, на моє переконання, має Людмила Курінна, яка 22 вересня відзначає свій 70-річний ювілей. Народилася вона в м. Шполі. Отримала спеціальність «планування на підприємствах целюлозно-паперової і деревообробної промисловості» у Львівському технікумі механічної обробки деревини. Трудову діяльність розпочала в рідній Шполі на посаді нормувальника меблевої фабрики. Працювала бухгалтером Шполянської ПМК №3.

А з 1977 року трудову діяльність пов'язала з районним відділом освіти. Десять років вона старший економіст, а з 1987 року і по 2011 рік – головний бухгалтер. В ці роки мені і на посаді завідуючого райметодкабінетом, і завідуючого районним відділом освіти доводилося нерідко з різних питань спілкуватися з Людмилою Василівною. Не раз переконувався в її порядності, відповідальності за доручену справу.

Суспільно-економічна криза 90-х років минулого століття в країні, як відомо, негативно позначилася на освіті. Особливо дошкуляло обмежене фінансування, що спричиняло певні втрати. Затримувалася виплата заробітної плати. Не обходилося без звинувачень і керівників відділу освіти. Потрібна була неабияка витримка, розуміння потреб працівників. І Людмила Василівна уважно аналізувала кожну ситуацію, не залишила її поза увагою. Тож, згадуючи ті роки, висловлюю їй вдячність і подумки, і завдяки наданій можливості через газету, за спільну працю.

Людмила Василівна цікавий співрозмовник. Вона багато читає, а зараз, про що дізнався, ще й вишиває.

І сьогодні, вітаючи Вас, Людмило Василівно, з ювілеєм, щиро бажаю Вам довгих і здорових років життя, сімейного благополуччя!

Володимир КРАВЕЦЬ, м. Шпола