Його велика справа прикрасить літопис рідного краю

19 грудня, День Святого Миколая Чудотворця, є улюбленим святом для кожної української родини. Покровитель дітвори, добрий охоронець від бід і негараздів завжди в Україні був і є символом віри у добро та незвичайне диво. Саме тому з давніх-давен українці дуже шанували цього святого, який допомагає мріяти і вірити у торжество добра на землі.

У це велике православне свято відзначає свій день народження голова наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитро Вікторович КРАВЧЕНКО. Велика сила енергії і бажання змінювати навколишній світ в найкращому світлі притаманні молодому лідеру-виробничнику, чиїми зусиллями втілюється в сучасні дні велика кількість економічних, соціальних, культурних і духовних проектів на Шполянщині.

Нинішній рік привніс у багаж його трудових здобутків не один успіх, який став корисним для нашого краю. Згуртувавши молодих і активних фахівців, які прагнуть ефективно реалізовувати свій потенціал заради всебічного розвитку територіальних громад, щоденно доводить на конкретних справах свій патріотизм і відданість землі, яка дала йому життя, своєму родоводу і національним традиціям, збереженим з прадавніх віків. В такому дусі виховували його батьки, цінності яких зберігають і його діти.

Очолювана Дмитром Кравченком корпорація під назвою Група компаній «LNZ Group» — яскравий приклад не лише успішного бізнесу, прогресивного розвитку аграрного сектору в контексті всієї держави, а й кращий зразок соціально-відповідального господарювання на територіях громад. Підтримка гуманітарної сфери, допомога незахищеним верствам населення, створення умов для повноцінного розвитку дітей, будівництво храмів, доріг, спортивних осередків — все це складає цілий комплекс добрих справ, які безперечно історія відзначить особливими золотими літерами.

У світлий день Вашого дня народження, шановний Дмитре Вікторовичу, прийміть наші щирі привітання та побажання довгих років щасливого і плідного життя. Нехай Господь і Святий Миколай оберігають Вас і Вашу родину від усього лихого та дарують міцне здоров’я, силу і наснагу на втілення благих ідей, за що Вам вдячною є Шполянська громада. З роси Вам і води!

Трудові колективи Групи компаній «LNZ Group», Лебединського насіннєвого заводу та редакції газети «Шполяночка+».