Небайдуже серце Володимира Козленка

    2 червня зустрів своє 30-річчя житель села Кримки, інвалід дитинства Володимир Козленко. Особисто привітати ювіляра до його оселі завітали цього дня голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та спеціаліст із соціальної роботи міської ради Микола Федоров.

     Через фізичні вади молодий кримківець Володимир Козленко має обмежене спілкування у соціумі, проте це не заважає йому знаходити друзів та співрозмовників у соціальних мережах Інтернет. Крім того, Володимир проявляє небайдужість до проблем сьогодення, завжди цікавиться останнім перебігом подій, що відбуваються в рідному селі, громаді та Україні. Під час революції Гідності Володя неодноразово надавав підтримку учасникам Майдану, передавав продукти харчування та необхідні речі, а згодом, і солдатам у зону АТО.
    Свій день народження ювіляр зустрічав з особливими почуттями. На його родинний поріг завітали гості з подарунками, до яких він завжди виявляв повагу. Каже, що не подарунки були важливими для нього цього дня, а увага, яку приділив йому очільник громади.

    Під час гостин у сім’ї Козленків Сергій Володимирович поспілкувався з батьками Володі та поцікавився проблемами, що турбують іменинника та його родину.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ