«Калинонька» стала зразковим художнім колективом!

Дитячий вокальний ансамбль «Калинонька» КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» (Шполянського Будинку школярів) створений в 2010 році з метою залучення дітей та учнівської молоді до чарівного світу музики та пісні, до вивчення та збереження місцевого фольклору, відтворення народних традицій. 

Нині в студії під керівництвом талановитого і енергійного наставника — Валентини Каландирець, навчається 19 дітей віком від 7 до 17 років. У колективі — постійні учасники міських та районних святкових заходів, творчих фестивалів, благодійних концертів, новорічних та різдвяних святкових дійств.

Репертуар вокального ансамблю різноманітний. До нього входять твори українських авторів, народні та естрадні пісні. Сценічна діяльність вокального ансамблю «Калинонька» має велику популярність у міській громаді, Шполянщині та за її межами. Ансамбль тісно співпрацює з багатьма громадськими організаціями, є бажаним гостем у дитячих будинках сімейного типу, інтернатних установах, закладах для дітей з обмеженими можливостями.
«Калинонька» є постійним учасником святкових заходів міської громади та району: фестиваль дитячої та юнацької творчості «Вінок Кобзареві», «Голос рідного краю», звітний концерт творчих колективів закладу, День захисту дітей, районний благодійний концерт «Кажімо більше ніжних слів!», святковий концерт в день Святого Миколая, літературний вечір з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка. 

Колектив «Калинонька» нагороджений дипломами управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, грамотами відділу освіти, дипломом лауреата обласного фестивалю щедрівок і колядок, грамотами міської ради.

За роки роботи зразковий дитячий ансамбль «Калинонька» проявив себе як творчий колектив, який постійно вдосконалює свою майстерність. Ансамбль є символом відродження та популяризації української народної та сучасної естрадної пісні.

Вітаємо наших юних, співочих талантів громади з почесним званням «Зразковий художній колектив»! Бажаємо успіхів на невичерпній ниві музичної творчості. Нехай ваші таланти й надалі проростають зернами нових досягнень, гучними оплесками та оваціями глядачів. Зичимо вам і вашому наставнику добра, здоров’я, миру, затишку і віри у щасливе майбутнє України!