Казкове містечко чекає переможця

Протягом травня місяця у Шполянському міському парку всі маленькі відвідувачі  могли на мить стати юними художниками  і спільно створили  малюнок «Малюємо весну разом». Шпалера довжиною в 4 метри ожила барвистими квітами, водограєм, травичкою, метеликами та сонячними промінцями.

З нагоди святкування дня Європи тут відбулася ігрова подорож по країнах Європи: Польщі, Вірменії, Угорщині, Литві, Латвії, Естонії, Болгарії та інших. Особливо дітлахи зацікавились польською грою «Бережись капелюха», болгарською «Злови дракона за хвіст», литовською «Квінтою», а також українською «Довгою лозою».

Переможці ігор, змагань та конкурсів отримували у винагороду веселі смайлики, які збиратимуть протягом літа, аби одержати в кінці сезону титул «Найактивніший учасник та переможець ігор «Літо-2018».

Веселощі для дітей продовжуватимуться протягом відкритого сезону «Казкового містечка», який триватиме до 1 жовтня 2018 року.

Організатори дозвілля  підготували цікаву програму заходів, тому не зволікайте і  завітайте у вихідні зі своєю малечею до міського парку дитячого дозвілля.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ