Ще один ЦНАП на Шполянщині: Матусівська ОТГ надаватиме послуги жителям своєї громади

Минулої п’ятниці у Матусівській громаді відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, який відповідає всім міжнародним нормам і стандартам. Це стало можливим завдяки співпраці громади із міжнародною Програмою «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та країнами, що входять до його складу.Про це повідомляється на сайті громади.

Голова громади вручив працівникам ЦНАПу сертифікати про проходження навчання в сфері надання адміністративних послуг.

— Ми вдячні Програмі «U-LEAD з Європою», всім партнерам за підтримку і можливість спільними силами створити Центр надання адміністративних послуг. Завдяки навчальним тренінгам, які пройшли співробітники ЦНАПу, ми більше дізналися про можливості розвитку місцевого самоврядування та використовуватимемо здобуті знання для розвитку нашої громади, — зазначив голова Матусівської громади Василь Колісник.

Як поінформувала присутніх під час відкриття начальник ЦНАПу Матусівської ОТГ Галина Дзюба, для втілення проєкту сільська рада найперше привела у відповідність до європейських вимог приміщення, забезпечивши замість звичної для нас кабінетної системи відкритий простір, що дозволяє вільно спілкуватись персоналу і клієнтам. Створено також належні умови для відвідувачів з особливими потребами, облаштовано куточок для дітей, внутрішні туалети.

Центр надання адміністративних послуг Матусівської громади надаватиме 125 видів послуг.

Згідно з програмою «U-LEAD з Європою» раніше такий же Центр надання адміністративних послуг відкрився у Шполянській ОТГ.