КАЗКОВЕ МІСТЕЧКО ОЖИЛО: резиденцію святого Миколая відкрито!

Другий рік поспіль втілюється в життя ідея міського голови Сергія Кравченка — перед новорічно-різдвяними святами у міському парку дитячого дозвілля оживає казкове містечко і відкривається резиденція святого Миколая.

Минулої неділі на її відкриття завітали маленькі шполяни зі своїми батьками, бабусями та дідусями. Водили хороводи, співали пісень і грали в ігри разом із ведучими святкової програми, підготовленої працівниками дитячого парку та міського будинку культури.

Святий Миколай цього року приїхав до юних шполян зі своїми двома маленькими ангелами-помічниками, привітав присутніх на святі і побажав усім добра та злагоди у прийдешньому році. Запалали вогні ілюмінації на будиночку-резиденції та на ялинці, встановленій у центрі парку на місці фонтану. Діти плескали в долоні і чекали від дідуся ще якогось дива. І він здивував дівчаток і хлоп’яток: дістав зі свого мішка чарівну яскраву кульку і дав можливість діткам доторкнутися до неї, загадуючи бажання. Всі малята отримали від святого подарунки.

— Яке гарне свято! — поділилася враженнями пані Тетяна, що прийшла на відкриття резиденції зі своїми двома онуками і спостерігала, як вони танцювали у колі ровесників. — Мої онуки так чекали на нього, а тепер ось веселяться, і ще й подарунки від Миколая отримали. А завтра плануємо принести до резиденції іграшки, якими внуки вже не користуються, ми вирішили поділитися ними з іншими дітками, які не мають своєї родини.

А маленькому Назаркові Присяжному зі Шполи неабияк пощастило. Цього дня хлопчик святкував свій день народження, тож Миколай, дізнавшись про це, подарував йому торта у вигляді машини.

— Як добре, що започатковане минулого року свято вже стає традицією, — зазначив міський голова Сергій Кравченко. — Коли бачиш радісні очі наших дітей, які щиро вірять у казку, розумієш, що всі докладені нами зусилля недаремні. І це приємно.

Впродовж тижня юні шполяни, які відвідують резиденцію святого Миколая, побували на святі Калити, розучують колядки, пишуть листи святому Миколаю у «Скриньку бажань». А ще — беруть участь у благодійній акції «Іграшка маленькому другу».

Лариса БАЧИНСЬКА.