Хай завжди буде МИР!

Напередодні Міжнародного дня миру, який відзначають всі прогресивні люди нашої планети 21 вересня, в початківців Матусівського НВК №2 була проведена миротворча акція «Право народів на мир». Виховувати в душі кожної дитини почуття миру і дружби, прагнення бути відданим сином своєї Вітчизни, рідної України — такою була мета проведення акції. В рамках цієї акції було проведено свято «Хай завжди буде мир», а також закладення біля школи алеї Миру і Дружби.

Свято пройшло цікаво: діти декламували вірші, співали милозвучних пісень, розказували народні прислів’я про мир та дружбу. Вони з задоволенням взяли участь у творчій грі «Мій внесок у справу миру». Учні прикріплювали до великої ріки Миру, Дружби, Надії і Віри свої краплинки-частинки. Від усіх крапельок ця ріка стала чистішою, світлішою і радіснішою. Все це було пронизано любов’ю до Батьківщини, несприйняттям насильства, жорстокості та агресії.

Жодної дитини не було байдужої до проблем миру і війни. Молодші школярі висловлювали свої щирі побажання. Ось деякі з них: «Я хочу, щоб завжди був мир», «Я хочу, аби наш сон не порушували залпи канонад», «Нехай завжди буде єдина Україна», «Нехай завжди звучить мова солов’їна». Ці чистосердечні побажання діти написали на символічних голубах миру, які випустили у синє і безхмарне небо.

Після свята всі учні початкових класів та старшокласники дружно вирушили до алеї Миру, де висадили багаторічні квіти. А потім всі дружно заспівали пісню про мир. І залунали над алеєю дзвінкі дитячі голоси, і покотилася мелодія рідним селом, а потім — по всій Україні:

Хай завжди буде сонце,
Хай завжди буде небо,
Хай завжди буде мама,
Хай завжди буде МИР!

К.МАЗУР, О.МОЛЧАНОВА, вчителі початкових класів Матусівського НВК №2.