Шполянський волонтер врятував собаку та знайшов для нього нову родину

Шполянський волонтер Максим Доценко врятував собаку, якого покинули люди просто на трасі. Чоловік підгодовував тварину, аби та перестала боятися і, зрештою, знайшов для неї новий дім.

Історією порятунку Максим Доценко поділився із журналістами "Шполяночки+".

Два тижні тому волонтер, проїжджаючи трасою в напрямку села Терешки, помітив собаку. Розпитавши у людей, дізнався, що він там перебуває вже два місяці.

"Проїжджаючи побачив тварину, одразу зрозумів, що її, ймовірно, просто викинули, - розповідає чоловік. - Вона була дуже налякана та не довіряла людям. Можливо, до неї проявляли жорстокість".

За два тижні собака зміг адаптуватися та довіритися людині. Відтоді Максим почав шукати для неї люблячу родину.

"Буквально за два дні знайшлась родина, яка хотіла прихистити собачку, - ділиться Максим. - Я чомусь був впевнений, що це хлопчик. В домовлений день поїхав забирати собаку, але його там не було. А згодом побачив тварину на виїзді в Черкаси. Коли ми вже вдвох їхали в машині в село Надточаївка до нових господарів, собака дивився мені в очі, мабуть розумів, що тепер його ніхто не скривдить. Вже потім зрозуміли, що це не хлопчик, а дівчинка, тому назвали Найда. Нова родина дуже зраділа їй".

Волонтер пообіцяв допомагати родині з утриманням собаки та час від часу її провідувати.

"Десь протягом тижня привезу велику пачку корму, а весною відвезу її на вакцинацію, - розповідає Максим Доценко. - Я дуже радію, що є такі люди, які відгукуються та допомагають. Ми повинні памʼятати, що тварини - це маленькі беззахисні істоти, які потребують нашого захисту, турботи і так само мають право на хороше життя. А люди, які заводять цих тваринок, повинні памʼятати, що це велика відповідальність".