«Холодний Яр» збирає друзів у Суботові на Чигиринщині

7 липня 2019 року на Черкащині вже уп’яте відбудеться «Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр». Цьогоріч він відбудеться у с. Суботів. Організатори фестивалю анонсують надзвичайно насичену програму ювілейного патріотичного фестивалю із гаслом «Ідея кличе крізь покоління!».

На сцені фестивалю − найгарячіші виконавці та гурти цього літа: «Тінь Сонця», «KARNA», «Yurcash», Anatoly Tapolsky, «MOTANKA», «Сокира Перуна», «Go-A», «Вій», «КОРАЛЛІ», «Zatoczka», «Чумацький Шлях», «Wahomo», «KHORS», «Залізний Хрест».

Крім того, на відвідувачів фесту чекає незабутній відпочинок з цікавими локаціями, а саме: гутірки, де буде можливість поспілкуватися з цікавими письменниками, авторитетними ветеранами, політиками, істориками тощо; турнір MMA; локація для ветеранів російсько-української війни; мандрівки Холодним Яром; ярмарок майстрів; наметове містечко; фуд-корт та інше.

Як і раніше, фестиваль є безкоштовним, на ньому пропагують здоровий спосіб життя, категорично заборонено вживати алкоголь. На фестивалі відбувається благодійний збір коштів на допомогу учасникам бойових дій.

Важливу інформацію щодо транспортного сполучення, залучення волонтерів, програми фестивалю можна знайти на офіційному сайті «Фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» та на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

Цьогоріч організатори фестивалю також анонсували акцію «Чиста планета без пластику», закликавши не використовувати пластиковий посуд, а також сортувати сміття. З цією метою на території фестивалю буде забезпечено спеціальні місця для сортування, а всі учасники фуд-корту продаватимуть їжу в екологічному посуді.