Хотів купити BMW: шполянин обікрав батьків військового

Правоохоронці затримали зловмисника, який пограбував 57-річного жителя села Лебедин та викрав у нього 600 000 гривень, 12000 доларів та 50 євро. У злочині підозрюють 32-річного жителя Шполи. Затримали його в готелі міста Ватутіне.

Потерпілий є батьком військового. Захисник відправляв свої гроші рідним, аби вони збирали на будинок та інші мрії. Підозрюваний допомагав їм по господарству і коли потерпілих не було вдома, поліз нишпорити у будинку. На гроші він натрапив випадково.

Про це розповів начальник Звенигородського районного відділу поліції Олег Міщенко. Правоохоронцям вдалося швидко з'ясувати особу крадія та затримати його.

"Військовий заробляв і відправляв гроші своїм батькам, - розповідає Міщенко. - Вони заощаджували на квартиру, на життя, на якісь свої мрії. Одного разу кинулися до грошей, а їх немає. Ми, отримавши повідомлення, одразу почали розслідувати і шукати якнайшвидше зловмисника. Часу втрачати не можна було, бо через місяць щось довести було б вже важко. Ми отримали інформацію про розтрату грошей зловмисником і почали документувати його діяльність. Так вдалося встановити "схрон" цих грошей. На щастя, вдалося вилучити більшість коштів: відсотків 90. Він планував купувати BMW на вкрадені гроші".

Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні крадіжки, ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.